Ammonium Paratungstate'i traditsiooniline tootmine

Ammonium Paratungstate Picture

Traditsiooniline viis ammooniumparatungstate'i (APT) valmistamiseks on peamine APT tootmisviis, mida kasutatakse paljudes tootjates ning mille eelised on lihtsad ja lihtsad. Siiski on vältimatu, et sellel on puudused, näiteks pikk protsess, kõrge energiatarbimine jne. Ammooniumparatungstate'i traditsioonilise tootmise sammud on sarnased:
1. Happe- või leelismeetod volframikontsentraadiga töötlemiseks, et lahustada volfram lahusesse, et saada toornafta volframaadi lahus;
2. Naatriumvolframaadi lahus viiakse läbi happe lagundamiseks, et saada volframhape;
3. Lahustage ammoonium-volframaadi lahuse saamiseks ammoniaagi vesilahusega volframhape.
4. Aurustumine ja kristalliseerimine ammooniumvolframaadi lahuse saamiseks APT saamiseks.

Inglismaa leiutis on näidanud, kuidas valmistada APT-d, mis saadakse volframhappepulpti, segades 150 kg volframhapet ja 125 kg vett, lisades 60 l 25% ammoniaagi vett, tingimusel, et pH säilitatakse. lahuse väärtus 7; segades 1 tund temperatuuril 80 ° C, saadakse APT aurustamisel ja kristalliseerimisel. Uurijad on leidnud, et volframhappe pulbri lisamisel kasutatav vesi mõjutab viimast APT kristalliseerumist, mis on rohkem lahjendatud volframhappepulp, mis toob kaasa suurema kristallosakese ja rohkem vees lahustuva ammooniumi paratungstate, seega volframi taaskasutamise määr vähem.