Arseeni dopeeritud ammooniumparatungstate

Ammonium Paratungstate Picture

Arseeni lisandiga ammooniumparatungstate (APT) on suurepärane nano volframipulbri tooraine, kuna volframipõhise sulami osakeste suurus ja jaotus pärineb otse volframipulbrist, samal ajal kui kvaliteetse nano-kristallilise aine valmistamine WC-pulber on nano-kristallilise WC-Co tsementeeritud karbiidi valmistamise võtmetehnoloogia. Seetõttu on nano-kristallilise WC-Co tsementeeritud karbiidi tootmisel võtmetähtsusega hea dispersiooni ja ühtlase osakeste suuruse jaotusega nanomeetrilise volframipulbri valmistamine.

Arseeni lisandiga ammooniumparatungstate'i (APT) valmistamisel kasutatakse lihtsat arseeni ja lämmastikhappe lahust, ammooniumparatungaadi toorainena ja moodustatakse vedelas faasis, valmistamisetapid on järgmised:
1. Lahustage teatud kontsentratsiooniga lämmastikhappe lahuses teatav kogus lihtsat arseeni (As), et täielikult lahustuda;
2. Lisage ammooniumparatungstate lihtsa arseeni lämmastikhappe lahusele ja kontrollige arseeni sisaldust teatud väärtuses;
3. Pärast täielikku segamist elektrilise segamisega kuivatatakse toorainet ahjus alla 70-90 ° C juures 8 ~ 10 tundi ja lõpuks saadakse pärast jahvatamist arseeni lisandiga ammoonium paratungstate.