CO2 otsene kristallimismeetod Ammonium Paratungstate valmistamine

Ammonium Paratungstate Picture

CO2 otsekristallimismeetod ammooniumparatungstate (APT) valmistamiseks viitab lahusesse süsinikdioksiidi (CO <2 ) gaasi, et moodustada CO2 - naatriumvolframaadi reaktsioonisüsteem. ammoniaak, ja kristalluda edasi, et saada ammooniumparatungstate, ja tekitada samal ajal naatriumkarbonaat, nagu järgmised etapid:
1. Lisage ammoniaagi gaas või ammooniumisool või mõlema vesilahus naatriumvolframaadi lahusesse vastavalt teatud protsendile, et saada naatriumvolframaadi-ammoniaagi lahus;
2. Sisesta teatud rõhuga süsinikdioksiid naatriumvolframaadi-ammoniaagi lahusesse ja teostada isolatsioon 20 ~ 100 ° C juures 1–72 tundi, et saada toor-ammooniumparatungaatsete kristallidega seerum,
3. Võtke tahke-vedeliku eraldamine seroosile ja filtraat naaseb volframi kontsentraadi lagunemisprotsessi;
4. Etapis 3 saadud tahket ainet pestakse kõigepealt ammooniumisoola lahusega 20 ~ 100 ° C juures ja seejärel pestakse APT saamiseks puhtana veega.

Võrreldes teiste meetoditega ühendab see ammooniumparatungstate'i valmistamise otsene kristallimismeetod, mis ühendab leeliselist neutraliseerimist ja APT kristallimist ühes etapis, on proovi protsessi eelised, madalad energiatarbimine ja kulud ning teised; samal ajal võib naatriumkarbonaadi teket kasutada volframimaagi lagundamiseks, mis realiseerivad reaktsioonisüsteemi leeliste ringluse ja vähendavad volframmetallurgiaprotsessi käigus keskkonnareostust.