Ammonium Paratungstate Hind mõjutav tegur

Ammonium Paratungstate Picture

Depressiivse töötleva tööstuse tingimustes siseneb volframiturg ka normaalseks. Volframi toormaterjali maht on püsivalt kõrge. Volframijäätmete kasutamisel vähendab lõppturg oma sõltuvust volframi toorainest. Raskete kaevanduste maksumus suureneb, see toob kaasa volframituru vastuolulised konfliktid.

Ammonium paratungstate hinna mõjutavad tegurid on järgmised:

1.Volframi tooraine tootmisvõimsus on suurem kui nõudlik kogus, mille tulemuseks on pakkumise ja nõudluse suhte tasakaalustamatus, mis mõjutab ammooniumi paratungstate hinda.

2.Volframi kaevanduskulud mõjutavad otseselt hinda, riigi omandis oleval ettevõttel põhinev raske kaevandamine on kõrge hinnaga; keskmise ja väikese kaevanduse kulud on madalamad. Nii on mõnevõrra aktiivne volframikontsentraat madala hinnaga.

3.Wolframi kaevanduses on ettevõtte APT-hinnale ka mõju.

4.Volframi kontsentraadi läbilaskevõime on suhteliselt tsentraliseeritud, mis põhjustab teatava hinna monopoolse olukorra.

5. Õigeaegne on ka mõju ammooniumparatungstate hinnamuutustele. Läbi kogu aasta läbib volframiturg kevadise pakkumise ja suvepuhkuse. Pärast kevadfestivali on turgu segi ajada, enamik volframi toorainefirmasid ei soovi müüa ja hoida, et näha turusuundumusi. Selle tulemuseks on turu lühike pakkumine ja hinnatõus. Suvepaus on sageli juulis ja augustis, enamik Euroopa riike võtab suvepuhkuse ja peatab tootmise. Nõudlik on selle perioodi jooksul haruldane.

6.China Tungsten Industry Association ja Ganzhou Tungsten Industry Association mõjutavad ka volframiturgu. Kui turg on ebastabiilne, säilitavad nad liikmete huvid.

7. Turunduse hind Ganzhou volframitööstuse liidule ja Hiina Minmetals Groupile avaldatakse igal kuul turuhinnale.

8.Stressibüroo volframikontsentraadi ostmine ja ladustamine mõjutab otseselt hinda. Alates 2013. aastast on volframikontsentraadi ostmine ja säilitamine viis korda, neist 3 on õnnestunud ja mõjutab volframi tooraine hinda.

9.Fanya Metal Exchange ostis alates 2014. aastast palju APT-d, 2014. aastal osteti üle 30000 tonni APT-d. 2015. aasta alguses turult ostetud kaupade tagastamine ja tagastamine põhjustab 2015. aastal volframi hinnalanguse. Fanyas on veel 29651 tonni APT-d, potentsiaalset mõju ei saa ignoreerida.

10.Tungsten koondab kaubandusolukorra. Kui hinnaerinevus on rohkem kui kasum, voolab elanik volframi kontsentraadi turule. Kaubandustegevus mõjutab ka turgu. Kui volframikontsentraadi hind on tootmiskuludest väiksem, ostavad kauplejad varude kaupa ja müüvad seda kõrge hinnaga. Hindade libistamine 2016. aasta juunis on ettevõtjate klassikaline töömeetod.

Lisaks ülaltoodule on keskkonnakaitsepoliitika, ressursimaksu reform, peamistes tehases ilmastikutingimused, peamised suurettevõtted sulgenud jne.