APT oksüdatsiooni vähendamine, mis toodab submikroni sfäärilist volframpulbrit

Ammonium Paratungstate Picture

Submikroni volframipulbri valmistamise peamised meetodid on suure energiaga kuullihvimine, kuiva atmosfääri vähendamine, lilla volframoksiidi vähendamine, volframhalogeniidi vesiniku vähendamine, pihustuskuivatus-keevkihi meetod, volframi vähendamine, sulasoola elektrolüüs ja plasma tehnoloogia. Nendel meetoditel on puudusi, nagu aeganõudev, energiat tarbiv, madal tootmistõhusus, kõrged tootmiskulud või tööstustoodangu raske saavutamine.

Kasutage kõrge puhtusastmega ammoonium paratungstate vereringe oksüdatsiooni vähendamist, mis tekitab submikronilise sfäärilise volframipulbri, millel on vähem saastet, kitsad osakeste suuruse jaotus, lihtne ja lihtne protsessiliin, lihtne juhtida protsessi parameetreid, lihtsat seadet ja sobib tööstuslikuks masstoodang. Saadud toode on sfääriline, see on kasulik kokkutõmbumise ja ühtluse ajal kaltsineerimisprotsessis, et paremini kontrollida tera suurust.

Meetodi loomine
(1) Kõigepealt kuumutatakse ammooniumparatungnaat argoonis 800 ° C juures aeglasel kuumutamisel ja hoitakse 10 minutit 800 ° C juures, saadakse violetne volframoksiid.
(2) Kasutage punktis 1 saadud VTO-d volframipulbri vähendamiseks ja tootmiseks
(3) Hapniku volframipulbri (2) oksüdeerimine kuumutades temperatuurini 500 ℃, kui temperatuur jõuab 500 ° C-ni, hoida seda soojana 10 minutit, saadakse volframtrioksiid.
(4) Vähendada volframtrioksiidi vesinikus teist korda, valmistada volframipulbrit
(5) Kasutage volframipulbrit punktis 4 ja korrake protsessi punktis 3, tehes teist oksüdatsiooni, saadakse volframtrioksiid.
(6) Kasutage etapis (5) toimuvat volframtrioksiidi, et korrata protsessi punktis 2, tehes kolmanda redutseerimise ja saada volframpulbrit.