Ammonium Paratungstate One Step Reduction toodab volframipulbrit

Ammonium Paratungstate Picture

Ammoonium paratungstateerub kerge redutseerimiskeskkonna all kollaseks volframoksiidiks või siniseks volframoksiidiks ning seejärel toodab vesiniku vähendamise teel volframipulbrit. See on praegu tööstuses kõige laialdasemalt kasutatav. Kuid see meetod võtab pikema protsessi, lisandid võivad siseneda kergesti ja suhteliselt suured tootmiskulud. Selle tulemusena kasutatakse ammoonium paratungstate toorainena volframipulbri tootmiseks, mis on kõrge kvaliteediga, samuti lühendab protsessi ja odavamalt.

Tootmismeetod

1.Piirige teatud kogus APT-t raudtees, seejärel pannakse vesiniku redutseerimisahjusse, sisselaske lämmastikku 20 minuti jooksul, laadige ja seadistage temperatuur tõuseb, seejärel sisestatakse vesiniku ja lämmastiku segamisgaas teatud vahekorras, atmosfäär ahjus hoiab endiselt kerge vähendamise olekus.
2.Kui temperatuur tõuseb teataval määral, hoidke see APT-s niiskuse ja ammoniaagi gaasi eemaldamiseks soojas, seejärel hoidke temperatuuri tõstmist vajaliku tasemeni vesiniku vähendamiseks, süstige vesinikku ja töödeldakse teist vesiniku vähendamise perioodi. Kui redutseerimine on lõppenud, lülitage vesinikuklapp välja ja lülitage lämmastik maha, et jahutada see teatud temperatuurini ja võtta see välja.