Ammonium Paratungstate Reduction toodab jämedat sfäärilist volframpulbrit

Ammonium Paratungstate Picture

Volframipulbri valmistamise peamine meetod on ammooniumparatungstate'i kaltsineerimine kollaseks volframoksiidiks või siniseks volframoksiidiks, seejärel vesiniku atmosfääris volframipulbri tootmiseks. Selle meetodiga toodetud volframipulber on korrapäraselt polümorfne, tera suurust kontrollitakse 2 ~ 5um. 1980-ndatel kasutas leelismetalli soola volframoksiidis dopingut peamiselt keskmise temperatuuri vähendamise meetodil, see võib suurendada volframipulbri suurust mitu korda. Volframipulbri keskmise osakese suuruse poolest on doping kõige efektiivsem, kuid see põhjustab ka palju pulbrilist jääki. Samuti on uuringud näidanud, et väikese koguse teise elemendi lisamine APT-s võib suurendada volframipulbri tera suurust ja ühtlust.

Ammonium Paratungstate Reduction toodab jämedat sfäärilist volframpulbrit

Tooraine: ammooniumvolframaadi lahus tihedusega 1,23 g / ml. Li2CO3 keemiliselt puhas. Keemiliselt puhas NaCl kristalne pulber. KCl keemiliselt puhas kristalne pulber. Analüütiliselt puhas vesinikkloriidhape.

Meetodi loomine
1) Esmalt lisage Li 2 CO 3 , NaCl või Li 2 CO 3 Cl NaCl Cl KCl ammooniumis volframaadi lahus, lahustage see ja viige see emalahusesse, kristalliseerudes alla 50
2) Nõutud tera suuruse rahuldamiseks ja pulbriosakeste suuruse kontrollimiseks kristallimisprotsessis lisatakse pidevalt ammooniumparatungstate märgsuspensioonile valmistatud lahus, mis kuivatatakse infrapuna ahjus, et saada ammooniumparatungstate pulber. 3) Pärast jahvatamist ja võrgusilma läbimist pannakse ühe toruga vesinikuahju, vähendage 1000 ℃ ja leotage 90–180 ℃ atmosfääri. 4) Pärast ühetoru vesinikuahju redutseerimist saadav volframpulber tuleb panna vesinikkloriidhappesse ja deioniseeritud vette ning puhastamiseks ja pesemiseks kasutatakse ultraheli lainet, kuni lahus on selgeks muutunud, lõpuks kuivatatud, jahvatatud ja sõelutud uuesti; leelismetalli elementide määramiseks analüüsitakse saadud volframipulbrit energiaspektromeetriga. Kui see on lubatud vahemikus, pakendage toode või puhastage see uuesti.