Ammonium Paratungstate (APT) töötlemine

Ammonium Paratungstate Picture

Ammoonium Paratungstate saadakse puhastatud ammoonium-volframaadi lahuse aurustamisel, et saada puhtaid paratungstate kristalle. Aja, temperatuuri, kontsentratsiooni ja pH kontroll määrab ammooniumparatungstate crtasls'e kvaliteedi ja füüsikalised omadused.

TÖÖTLEMISE KOKKUVÕTE

Käesoleva leiutise eesmärgiks on pakkuda lihtsat ja odavat meetodit ammooniumi metatungaasi valmistamiseks ammooniumparatungstateest hea saagisega ja suhteliselt puhtal kujul, kasutades protsessi, mis suudab taluda kaubandusliku tootmise hädasid. Käesoleva leiutise teised ja muud eesmärgid selguvad käesoleva leiutise kirjelduse lugemisest, nagu allpool esitatud.

Vastavalt käesolevale leiutisele on ette nähtud meetod ammooniummetatungaadi valmistamiseks ammooniumparatungstateesist, mis hõlmab ammooniumi paratungaadi sisestamist anoodikambri anoodikambri anoodikambrisse ja katoodit, mis sisaldab inertset vedelikku läbilaskvat keskkonda, mis eraldab anoodikamber katoodikambrist, mis läbib otsese elektrivoolu läbi nimetatud raku ammooniumiioonide transportimiseks anoodikambrist läbi vedeliku läbilaskva söötme, et suurendada ammooniumi metatungaadi kontsentratsiooni elektrolüütis anoodikambri sees ja eemaldada ammooniumi metatungstate anoodist kambris.

Vastavalt käesoleva leiutise teisele aspektile sisaldab vedelikku läbilaskev keskkond kõva, tihedat materjali, mis on võimeline vastu pidama kaubandusliku tootmise tõrgetele ja millel on mitu poorid, mis on sobiva suurusega ammoniaagi ioni läbimiseks, takistades samal ajal volframi ioonide läbipääsu. .