Ammonium Paratungstate Reduction toodab sinist volframoksiidi

Ammonium Paratungstate Picture

On teada, et 1950. aastatel toodeti toorainena peamiselt volframhapet ja kollast volframoksiidi. Kuni 1960. aastani kasutasid Ameerika, Prantsusmaa, Holland, briti, et kasutada toorainena toorainena toorainena sinist volframoksiidi ja toorainena kollast volframoksiidi. Sinise volframoksiidi uuring algab Hiinas alates 1970. aastatest. Volframipulbri omadusi võib mõjutada palju tegureid, millest kõige olulisemad on tootmismeetod ja tooraine. Volframipulbri peenema tera suuruse tootmiseks on vaja madala hapnikusisaldusega volframoksiidi, jämedama tera suurus vajab kõrgema hapnikusisaldusega volframoksiidi. Selle tulemusena on palju tähelepanu pööratud sinise volframoksiidi tootmise meetodile, millel on madal uurimiskulud, suur vara ja väiksem keskkonnareostus

Ammonium Paratungstate Reduction toodab sinist volframoksiidi

Tootmise teooria: kasutage olemasolevat pöördahju, seadistades tehnoloogia ja optimeerides tehnoloogilist parameetrit ilma vesinikku süstimata. Juba olemasoleva ammoniaagiga, teatud temperatuuritingimustes, laguneb ammoniaak vesinikust, see vähendab lõhenemist kergelt, et teha sinine volframoksiid.

Tootmismeetod: Kasutage APT-d toorainena, erilise tehnoloogilise seisundi all ilma vesinikku süstimata. Olemasoleva ammoniaagiga, teatud temperatuuritingimustes, laguneb ammoniaak vesinikust, see väheneb kergelt jagamine, et toota BTO.