ammooniumparatungstate patent

Ammonium Paratungstate Picture

Ammoniumparatungstate'i tetrahüdraadi ja kõrge puhtusastmega ammooniumparatungaadi valmistamismeetod US 8168155 B2 & nbsp; Leiutis käsitleb meetodit ammooniumparatungaadi tetrahüdraadi valmistamiseks ammooniumparatungstate dekahüdraadi termilisel töötlemisel vesisuspensioonis. Ammooniumparatungaadi tetrahüdraati saab toota kõrge puhtusastmega ja suure saagisega. Lisaks võib tootmismeetodit teostada lihtsal ja energiatõhusal viisil.

Ammonium Paratungstate töötlemine Tungsten Oresist US 4115513 A & nbsp; puhastatud, lambikvaliteediga ammooniumparatungstate kristallid mis tahes mitmest erinevast volframimaagist, maagi vähendatakse peenestatud olekusse ja suspendeeritakse kuumutatud HCl lahusesse, et muuta volframi väärtused patendiks WO3.H2O. Taastatud volframoksiid pestakse ja lahustatakse kuumutatud vesilahuses naatriumkarbonaadi või naatriumhüdroksiidi lahuse pH säilitamiseks umbes 8 kuni 8,5, moodustades lahustuva naatriumvolframaadi. Lisatakse naatriumhüdroksiid, et tõsta pH väärtuseni umbes 10,5 kuni 11,5 ja lisada magneesiumkloriidi piisavas koguses, et lahus mõnevõrra neutraliseerida. Lisatakse naatriumhüdroksiid, et tõsta pH väärtuseni 10,5 kuni 11,5, et sadestuda hüdroksiidina magneesiumina ja täiendavate metalliliste lisanditena. Vähemalt üks ammoonium-sulfiidist ja tioatsetamiidist on ning kuumutatud lahus hapestatakse pH väärtuseks vahemikus umbes 2 kuni 3, et sadestada molaardeeni kui MoS3. Seejärel viiakse volframaadi lahus kokku orgaanilise, veega mitteseguneva ioonivahetusvedelikuga, milles toimeaine on amiinisool, et ekstraktida volframi väärtusi. Volframi väärtused eemaldatakse seejärel ioonivahetusvedelikust ammooniumhüdroksiidiga, moodustades ammoonium-volframaadi lahuse, mis omakorda on eraldatud. Ammoonium-volframaadi lahusest kristalliseeritakse väga puhastatud ammooniumparatungstate. Protsess on kohandatav pideva tüübiga.

Ammonium Paratungstate US 3077379 A ettevalmistamine & nbsp; Ammonium paratungstate on väga soovitav paljude tööstuslike rakenduste jaoks. Tööstus on kulutanud palju jõupingutusi, et saavutada selle toote tootmiseks ökonoomsed meetodid. Volfram saadakse peamiselt ll'Ql'l scheelite maagist, mis on oluliselt kaltsiumvolframaat. Seda töödeldakse tavaliselt lahustamisega naatriumkarbonaadi lahuses. Sel viisil moodustub naatriumvolframaadi vesilahus, mida võib kasutada ammooniumparatungaadi valmistamise lähtepunktina.

Elektrolüütiline meetod ammoniaagi paratungstate tootmiseks tsemenditud volframkarbiidist US 5021133 A & nbsp; Kirjeldatakse meetodit ammooniumparatungaadi tootmiseks tsementeeritud volframkarbiidist, mis hõlmab tsemenditud volframkarbiidi elektrolüüsimist, viies umbes 0,5 kuni umbes 20 volti läbi ammooniumhüdroksiidi-ammooniumkloriidi lahuse, ammooniumhüdroksiid-ammooniumilahuse hulgast valitud ammooniumlahuse. karbonaadi lahus ja ammooniumhüdroksiidi-ammooniumsulfaadi lahus, milles plaatina ja tsementeeritud volframkarbiid toimib anoodina ja kus anood on kastetud lahusesse, et lagundada tsementeeritud volframkarbiid ja moodustada ammooniumvolframaadi lahus, millest on kristallitud ammoonium paratungstate.

Ammoniumparatungstate'i pulbrite keskmise osakese suuruse vähendamise protsess US 5578285 A & nbsp Protsess ammoniaagi paratungstate pulbri keskmise osakese suuruse vähendamiseks, mille käigus kuumutatakse ammooniumparatungstate pulbrit temperatuuril vahemikus umbes 110 ° C kuni umbes 205 ° C, piisava aja jooksul, et vähendada keskmist osakeste suurust. ammooniumparatungstate pulber vähemalt 20 protsenti.